Delší recenze a reference

Krátká hodnocení našich zájezdů najdete na úvodní stránce Sem přidáváme ty, které se do toho malého rámečku nevejdou. Budeme moc vděční, když i Ty nám po zájezdu napíšeš, jak se Ti líbil. Vítáme i zpětnou vazbu k tomu, co se Ti třeba nelíbilo 🙂

“Především chci poděkovat – moc jsem si užil zájezd Letní řeky Balkánu.

Oba průvodci byli skvělí:

Tomáš … jedinečný parťák a najížděč „lajny“. S úsměvem a s rozumem nás vedl přes všechny peřeje a stupně. Lovil všechny, kdo se cvakli. A na místě, kde plaváčkům cvakaly zuby zimou a trochu i  hrály nervy, jaké peřeje je ještě čekají, tak Tomáš „objevil“ v kajaku naprosto překvapivě „přebytečné“ sušenky a nasytil jimi celou výpravu.
Byl vždycky všude a s obrovským nasazením a ochotou.
S obdivem jsem sledoval jeho instruktáž, jak se jezdí na kánoi. Učil jsem to kdysi svoje děti a vůbec nic z toho nechápaly. Kdybych na ně tenkrát „pustil“ Toma, nemusel jsem na ně potom tolik řvát.

Katka… je úžasná ženská a jedinečný vodák. Sichrovala nás zezadu a měla plné ruce práce. Chytala všechno, co plavalo a hlavně lovila osamělé háčky, kteří po vyklopení seděli smutně na skále a hleděli do dálav za mizejícím kotrčníkem. Kdykoli jsem se otočil a viděl Katku za sebou, s jistotou jsem věděl, že cvaknutím nezačíná stres ale koupačka s Katčinou asistencí. Ještě smekám nad obrovskými znalostmi a kouzelnými pohádkami na dlouhé přejezdy.

Bessy (pes Katky – pozn. AC) … bez ní už nevypravuj žádný zájezd”

Ivo R.

“Právě jsme přijeli ze zajezdu “Rafting ve Švýcarsku ” a jsme stále plni vzpomínek z prožitých dní. Musíme říci, že naše spokojenost je maximální a od odjezdu až opět k příjezdu do Prahy byl program perfektní.

Musíme především ocenit přístup všech guidů, kteří se o program starali zajisté nad rámec svých povinnosti a i když to příroda někdy viděla jinak, vše vyřešili s klidem a rozvahou. Každopádně hlavně kvůli nim se vytvořila poměrně dobrá parta lidí, kteří se náramně bavili.

Na závěr bychom hlavně chtěli poděkovat za perfektní práci při pro nás adrenalinove záchranné akci na řece Sanna. V takových situacích se pozná síla guida. Takže Vítku, Adame, Michale a Stoupo, veliké díky, zážitky máme opravdu silné a o to jde!”

Šárka a Honza K.

“Díky za skvělý víkend na Salze 8.-10.6.2018. Jeli jsme na nafukovaích kánoích, je to nádherná řeka, adreanlinu si každý užije dost. Vody dle mého odhadu spíše průměr, nebyl to ten jarní hukot, ale úplně mi to stačilo. Perfektní průvodci Tomáš a Michal, 100% servis včetně lovení lidí z vody, což jsem si vyzkoušel v roli loveného a velmi oceňuji! Těším se na něco podobného příště. Má to jedinou nevýhodu – na “průměrné” české řeky se teď dívám jako na chudé příbuzné.”

Jan V.

Přehled našich partnerů a klientů se kterými již několik let spolupracujeme.

PARTNEŘI
Adventura
Adventura Firemní cesty
Adventura Teambuilding
Alpicenter
BikeHolidays
Bisport
Denali
Deník Metro
TJ kaučuk Kralupy
Wave

REFERENCE

Abante
Aegon
AGL
Ahold
AkAdia
Alberton
Allegria
Aloha wave lounge
ASW systems
Art of your travel
Bushman
Cascades
Citibank
Cemix
Codan
Compunet
Cummins
Česká spořitelna
ČSOB
Data line
DEK
Direct parcel
Elbe-RadWeb
Empire media
Ernst and young
Estec
Fine travel
Fun in prague
Genius media (TNT)
Gymnásium Trója
Hewlett-Packard
Hotel Brandýský dvůr
Hotel u 3 pštrosů
IMI
Interactivity
Jeremias
Kofola
Lapp Kabel
Lego
Martin Řáda
MAX reality
Medac
Medatron
Mentos
Mizok ČB
Neocity
Ness
Océ
Oddysey
Orfea
Pissup
PK Solvent
Prague Tour Service
PVL
Roche
Sedlčanské mlékárny
Soitron
StagBA
Stag Prague
Sub Miller – Plzeňský Prazdroj
Sun Micro
Team Actief – Holand
T-mobile
Turistické info centrum
Unilever
Velux
Versum s.r.o.
Věznice Vinařice
Vox
Xerox
ZŠ Campanus